Kompenzace sedavého zaměstnání

Využijte náš speciálně navržený program pro sedavé profese. Pokud pracujete v kanceláři, pravděpodobně bojujete s bolestí zad či krční páteře. Toto lze řešit manuální terapií a návrhem cílených cviků. Tento program je ideální pro IT specialisty, sekretářky, řidiče a další povolání, kde se pracuje převážně vsedě a kterým fyzioterapie velmi chybí. Pokud jste ve stavu, že Vaše tělo již křičí o pomoc, dopřejte mu ji pod vedením našich specialistů. Několik správně cílených cviků často dokáže zázraky!

„Každá bolest je informace o tom, že něco děláme špatně.“

Horní zkřížený syndrom

Při práci za kancelářským stolem je nutné řešit hlavně vadné držení těla způsobené zkrácením krčních svalů a naopak oslabením svalů zádových. Vzniká typické držení těla s hlavou v předsunu, rameny stočenými dopředu a vyhrbenou hrudní páteří. Toto tzv. decentrované postavení Vám pomůžeme vyřešit specializovanými postupy z fyzioterapie, ať můžete opět pracovat a trávit čas bezbolestně.

Nespecifické bolesti zad

Diagnóza „nespecifické bolesti zad“ se stala nejčastější příčinou pracovní neschopnosti v ČR. Přitom existují cviky z oblasti fyzioterapie výlučně na odstranění těchto obtíží. Objednejte se k nám na specializovanou konzultaci. U nás jste správně! Naši specialisté se, mimo jiné, již více než 10 let zabývají školením fyzioterapeutů a odborníků na pohybovou terapii. Vše Vám tedy můžeme do detailu vysvětlit a při dodržování námi určených cviků Vám garantujeme pozitivní výsledek.

Naši spokojení klienti

MUDr. Petr Šrámek

lékař – neurolog

S panem Kalinou cvičím pravidelně již druhým rokem na bolavá záda a s jeho službami jsem maximálně spokojen. Rozhodl jsem se zkusit rehabilitační cvičení u Movement medical na základě semináře, který jsem zde absolvoval. Byl jsem doslova nadšen jeho kvalitou. Konečně někdo fyzioterapeutům a trenérům předává smysluplné informace z praxe.

Robin Holub

reprezentant ČR ve Freeski

Absolvoval jsem pod vedením pana Kaliny několik individuálních konzultací k technice cvičení ve fitness. Při něm jsme kladli důraz především na nastavení správných poloh při cvičení a zapojení Hlubokého stabilizačního systému. Za předané informace jsem velmi vděčný. Pomohly mi při sportovní přípravě a dál je využívám při tréninku mých svěřenců.

Pavla Kristelová

asistentka jednatele

Již před lety mě díky sedavé práci začaly zlobit bolesti krční páteře. Prošla jsem jsem několik rehabilitací, bohužel bez výsledku. Na doporučení kamarádky jsem proto zkusila využít služby Movement medical a rozhodně nelituji. Jak přímo pan Kalina, tak jeho tým specialistů rozhodně vědí, co dělají. Nepřešel ani měsíc, bolesti vymizely a mohli jsme rehabilitační program změnit na kondiční.

Při řešení Vašich problémů využíváme nejnovější terapeutické postupy

DNS dle prof. Koláře

Aktivace HSSP - CORE

Koordinačně-zátěžová kinezioterapie

Kineziologické tejpování

Manuální terapie a mobilizace

Fyzioflossing

Vedoucí specialista:
Mgr. Jiří Kalina

• Fyzio&sport konzultant, specialista na pohybovou terapii a zakladatel projektu Movement medical.

• Specializace: pohybová terapie, aktivace CORE, prevence zranění vznikajících z nadužívání pohybového systému.

• Více než 10 let přednáškové činnosti pro fyzioterapeuty a sportovní trenéry na vlastních akreditovaných kurzech.

• Certifikovaný specialista DNS dle prof. Koláře. • Má na svém kontě více než 30 kurzů vlastního vzdělávání a přes 12 let odborné praxe.

Rádi Vám nabídneme také naše vzdělávací kurzy

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.