Ortopedické a neurologické konzultace

Díky spojení předních kapacit ČR na problematiku pohybové medicíny můžeme nabídnout expertní analýzu Vašeho problému. K našim specialistům jsou běžně odesíláni pacienti z předních klinických pracovišť jako k tzv. „poslední instanci“. Na vyžádání poskytujeme též přímo konzultace pro lékaře, fyzioterapeuty a sportovní trenéry, jak s příslušným klientem pracovat. Naši specialisté jsou lidé s dlouhodobou odbornou praxí v oboru, nikoliv teoretici, kteří si dělají kariéru na fakultách.

„Zdraví je dar, o kterém nevíme, dokud ho neztratíme.“

Pro koho jsou konzultace určeny

V případě, že náš zdravotní systém nebyl schopen řešit, případně diagnostikovat Váš stav, máte možnost svěřit se do rukou našich expertů. Čeká Vás specializované manuální vyšetření, které přispěje k řešení či případnému odhalení (pokud ještě nebyl správně diagnostikován) Vašeho problému. Čím více vyšetření (krevní testy, CT snímky, magnetická rezonance…) si od Vašich lékařů přinesete, tím lépe se nám bude pracovat, nejsou však nutné.

Výstupní konzultace

Celkově budeme vše směřovat k tomu, abyste od nás odcházeli bezpečně informovaní o tom, jak s příslušným problémem pracovat. Je jedno zda chcete řešit „prostou“ bolest zad na kterou Vám nepomohla rehabilitace jinde nebo vážný ortopedický problém. Svoje potřeby s námi konzultovali mistři světa i lidé pracující v kanceláři. Jsme připraveni pomoci každému z Vás.

Naše služby využívají vrcholoví sportovci i lidé z kanceláře

MUDr. Jáchym Wiesner

dvojnásobný mistr světa v kickboxu

Panu Kalinovi jsem vděčný za to, že mi pomohl zlepšit techniku cvičení ve fitness, což jsem zužitkoval ve vrcholovém sportu. Co ale oceňuji nejvíce, jsou specializovaná cvičení na hluboký stabilizační systém páteře, která skvěle fungují k navýšení sportovní výkonnosti i proti bolesti zad. Bez těchto cviků bych na službách ve špitálu mohl jen těžko existovat. Pan Kalina má svůj vlastní přístup a jednoduše ví, co dělá.

Robin Holub

reprezentant ČR ve Freeski

Absolvoval jsem pod vedením pana Kaliny několik individuálních konzultací k technice cvičení ve fitness. Při něm jsme kladli důraz především na nastavení správných poloh při cvičení a zapojení Hlubokého stabilizačního systému. Za předané informace jsem velmi vděčný. Pomohly mi při sportovní přípravě a dál je využívám při tréninku mých svěřenců.

Pavla Kristelová

asistentka jednatele

Již před lety mě díky sedavé práci začaly zlobit bolesti krční páteře. Prošla jsem jsem několik rehabilitací, bohužel bez výsledku. Na doporučení kamarádky jsem proto zkusila využít služby Movement medical a rozhodně nelituji. Jak přímo pan Kalina, tak jeho tým specialistů rozhodně vědí, co dělají. Nepřešel ani měsíc, bolesti vymizely a mohli jsme rehabilitační program změnit na kondiční.

Náš tým expertů k Vašim službám

profil-Petr Marouτek profil

Mgr. Petr Maroušek, PT, CTI

Nejuznávanější expert ČR v oblasti kineziotapingu

Expert na pohybovou medicínu, o kterém mnoho lidí tvrdí, že je skutečný „Dr. House“. Petr se oboru věnuje již přes 20 let. Působil jako konzultant na řadě prestižních klinických pracovišť, pro která i v současné době pracuje externě na národní i mezinárodní úrovni. Často poskytuje expertní analýzy stavu pacienta na vyžádání lékařů z oborů léčebné rehabilitace, neurologie, ortopedie či chirurgie. Nemá cenu zde vyjmenovávat jeho vzdělání, vydalo by totiž na několik stran A4. Petr jednoduše umí, a proto je aktuálně považován za jednoho z neuznávanějších fyzioterapeutů v ČR.

profil-iveta2

PhDr. Iveta Pallová, Ph.D.

Přední kapacita ČR na problematiku skoliozy

Přední kapacita a pravděpodobně nejuznávanější specialistka na léčbu idiopatické skoliozy v ČR, které se věnuje již od dob studií na VŠ. Kromě práce s klienty se věnuje také přednáškové činnosti na vlastních akreditovaných kurzech pro lékaře, sportovní trenéry a fyzioterapeuty a to již od roku 2006. Výsledky svojí práce pravidelně prezentuje na národních i mezinárodních konferencích a sama absolvovala více než 40 odborných kurzů. Maximální možné vzdělání v oblasti fyzioterapie a více než 20 let odborné praxe jsou zárukou, že co se týká skoliozy, rozhodně jste u Ivety na správném místě.

profil-Jiri Kalina

Mgr. Jiří Kalina

Fyzio&sport konzultant, specialista na pohybovou terapii a zakladatel projektu Movement medical

Doménou Jiřího je převážně oblast pohybové terapie a prevence zranění vznikajících z nadužívání pohybového systému. Do detailu se věnuje hlavně problematice správného zapojení trupové stabilizace – aktivace HSSP do prostředí fitness a sportu i každodenních činností. Kromě práce s klienty se od roku 2012 také specializuje na přednáškovou činnost pro fyzioterapeuty a sportovní trenéry na vlastních akreditovaných kurzech. Má na svém kontě více než 30 kurzů vlastního vzdělávání a přes 12 let odborné praxe.

Lenka profil úprava1

MUDr. Lenka Misiaczková, CSc.

Odborná záštita celého projektu

Těžko hledat více pozitivního člověka, který s naprosto výjimečnou empatií již více než 40 let pomáhá svým pacientům. Lenka je specialistkou v oborech léčebné rehabilitace, neurologie a pediatrie. V minulosti působila v nemocnicích Příbram, Na Homolce a FN Motol. V součastné době stále vede svoji soukromou praxi, ve které se soustředí na rehabilitaci dospělých a dětí. Paní doktorka prosazuje vždy komplexní náhled na problém a psychosomatickou léčbu pacienta.

Při řešení Vašich problémů využíváme nejnovější terapeutické postupy

DNS dle prof. Koláře

Diagnostika a terapie trigger points

Aktivace HSSP - CORE

Koordinačně-zátěžová kinezioterapie

Kineziologické tejpování

Manuální terapie a mobilizace

Rádi Vám nabídneme také naše vzdělávací kurzy

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.