Náš tým

V rámci Movement medical je pro Vás připraven tým špičkových expertů, kteří jsou připraveni Vám pomoci.

profil-Jiri Kalina

Mgr. Jiří Kalina

Autor projektu, fyzio & sport konzultant

více

Specialista na pohybovou terapii a prevenci poruch hybného systému. Více než 15 let odborné praxe. Absolvent Vysoké školy tělesné výchovy a sportu a také více než 40 odborných kurzů pod vedením nejuznávanějších expertů v oblasti pohybové medicíny a sportovního tréninku. Kromě konzultací s klienty vyučuje na vlastních akreditovaných kurzech a má na svém kontě již stovky proškolených sportovních trenérů a fyzioterapeutů.

méně

Externí spolupracovníci

profil-Petr Marouτek profil

Mgr. Petr Maroušek, PT, CTI

Nejuznávanější expert ČR v oblasti kineziotapingu

více

Fyzioterapeut s více než 20 lety zkušeností. Absolvent FTVS UK a také více než 40 odborných kurzů. Jednoznačně jeden z nejuznávanějších fyzioterapeutů současnosti. Žádaný lektor na renomovaných klinických pracovištích. Školící činnost pro Centrum pohybové medicíny na osobní vyžádání prof. Pavla Koláře. Mezinárodně uznávaný expert na oblast kineziologického tejpování - pověřený instruktor nadnárodní společnosti BSN Medical.

méně

Profil-Lenka-profil-úprava1

MUDr. Lenka Misiaczková, CSc.

Odborná garance projektu Movement medical

více

Absolventka 2. LF UK v Praze, více než 40 let zkušeností. Atestace v oborech pediatrie, neurologie fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace. Vědecká aspirantura a obhajoba kandidáta lékařských věd v oboru neurologie. Dlouhodobá odborná praxe v nemocnicích Příbram, Na Homolce a FN Motol. Aktuálně i přes svůj pokročilejší věk stále vede svoji praxi, kde prosazuje psychosomatický přístup medicíny.

méně

profil-iveta2

PhDr. Iveta Pallová, Ph.D.

Přední kapacita ČR na problematiku skoliozy

více

Jedna z nejuznávanějších expertek na léčbu idiopatické skoliozy v ČR. Iveta vystudovala lékařskou fakultu UP v Olomouci a dále pokračovala ve studiu biomechaniky na FTVS UK. Problematice skoliozy se věnuje více než 20 let a za tu dobu absolvovala více než 40 odborných kurzů. Aktivně se účastnila a účastní národních i mezinárodních konferencí. Od roku 2006 vede akreditované kurzy a semináře pro lékaře a fyzioterapeuty.

méně

MullerP_foto

Petr Müller

Uznávaný fitness trenér se zaměřením na zdravotně-funkční i silově-objemový trénink.

profil-Jáchym Wiesner

MUDr. Jáchym Wiesner

Fyziotrenér, lékař se specializací na pediatrii a rehabilitaci.

profil-Winterová Katerina

Mgr. Kateřina Winterová

Rekondiční specialistka se zaměřením na zdravotně-funkční trénink a pohybovou terapii.

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.