Základy cvičení ve fitness

Cvičení ve fitness je nejčastější pohybovou aktivitou v ČR. Velká část cvičenců se však při cvičení nevědomky dopouští chyb, které mohou mít přesně opačný efekt než zlepšení zdraví. Na základě našich mnohaletých zkušeností jsme se rozhodli vytvořit pro Vás jedinečný program, který poskytuje vysvětlení techniky desítek nejpoužívanějších cviků ve fitness centrech. Program je unikátní svým zdravotním pojetím, které respektuje anatomické zákonitosti. Při dodržování našich rad si tedy zlepšíte zdraví a funkčnost nejen vašich svalů, ale i kloubů.

Co Vás v kurzu čeká

Popis kurzu

Tento online kurz je určen pro širokou veřejnost se zájmem o zdravý životní styl. Kurz obsahuje desítky cviků ve fitness a také základní aktivaci CORE. Ať už se cvičením ve fitness chcete začít, nebo byste rádi vylepšili techniku cviků, náš kurz je pro Vás vhodnou volbou. Cviky Vám budou vysvětlovat a předvádět specialisté s VŠ vzděláním, kteří již dlouhé roky přednášejí na akreditovaných kurzech pro sportovní trenéry a fyzioterapeuty. Mají tak s problematikou medical fitness mnohaleté zkušenosti a jejich rukama prošly již stovky spokojených klientů.

Lektoři

Mgr. Jiří Kalina
Autor kurzu, rekondiční specialista a hlavní lektor akreditovaných vzdělávacích kurzů pro sportovní trenéry a fyzioterapeuty. Více než 10 let odborné praxe, absolvent více než 30 odborných kurzů pod vedením nejuznávanějších expertů v oboru.
Certifikovaný specialista DNS – Dynamické neuromuskulární stabilizace dle prof. Koláře.

MUDr. Jáchym Wiesner
Asistující lektor, fyziotrenér a lékař se specializací na pediatrii. Dvojnásobný mistr světa v kickboxu. Více než 5 let praxe v oboru.

Rozhovor se spoluautorem tohoto kurzu MUDr. Jáchymem Wiesnerem
Jáchym je absolvent našeho programu pro trenéry a dvojnásobný MISTR SVĚTA v Kickboxu

Rádi vám nabídneme také naše další online kurzy

Zdravá krční páteř

Mgr. Jiří Kalina

Zdravá záda – bedra

Mgr. Jiří Kalina

Základy cvičení ve fitness

Mgr. Jiří Kalina a MUDr. Jáchym Wiesner

Aktivace HSSP – CORE

Mgr. Jiří Kalina

Pánevní dno

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení v těhotenství

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení po poroduí

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení na břišní diastázu

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.