Cvičení na břišní diastázu

Rozestup břišních svalů se na jedné straně týká často žen po porodu, na druhé straně ale může být i záležitostí vrcholových sportovců. Náš videokurz poskytuje zásobník cviků, díky kterým se dá tento problém pozitivně ovlivňovat. Autoři tohoto kurzu se více než 15 let věnují pohybové terapii klientů a již 10 let aktivně přednášejí na akreditovaných kurzech pro fyzioterapeuty a sportovní trenéry. Díky detailnímu popisu specializovaných cviků se tento praktický kurz hodí jako inspirace i pro profesionály (fyzioterapeuté, sportovní trenéři, maséři) setkávající se s tímto problémem.

„Přestaňte posilovat břicho a CORE klasickou formou, kterou znáte z fitness center! “

Co Vás v kurzu čeká

„Zkracovačky a planky jsou zásadně špatně! Aplikujte nový zásobník cviků a budou se dít divy!!“

Popis kurzu

Odborný kurz zaměřený pouze na praxi v podobě popisu specializovaných cviků, které pozitivně ovlivňují břišní diastázu. Celý kurz je rozdělen na dvě části. V části první Vás čeká od základu pohled na správnou aktivaci Hlubokého stabilizačního systému, na kterou navážeme souborem terapeutických cviků v diagonálách a rotacích s důrazem na aktivaci šikmých svalů břišních. Nepotřebujete desítky různých cviků, toto je náš TOP výběr té nejlepší rehabilitace.

„Nenechte se opít rohlíkem a věřte skutečným odborníkům, nikoliv samozvaným „specialistům“!! “

Lektoři

Mgr. Kateřina Winterová
Tento kurz je připraven od specialistky s více než 15 letou praxí v oblasti rehabilitace, která aktivně přednáší na akreditovaných kurzech pro fyzioterapeuty a sportovní trenéry. Kateřina se v problematice cvičení pro ženy se neustále vzdělává a sama je dvojnásobnou maminkou.

Mgr. Jiří Kalina
Rekondiční specialista a hlavní lektor akreditovaných vzdělávacích kurzů pro sportovní trenéry a fyzioterapeuty. Více než 10 let odborné praxe, absolvent více než 30 odborných kurzů pod vedením nejuznávanějších expertů v oboru.
Certifikovaný specialista DNS – Dynamické neuromuskulární stabilizace dle prof. Koláře.

Celý kurz obsahuje výběr TOP 15 těch nejefektivnějších posilovacích cviků určených specificky na řešení břišní diastázy!

Rádi vám nabídneme také naše další online kurzy

Zdravá krční páteř

Mgr. Jiří Kalina

Zdravá záda – bedra

Mgr. Jiří Kalina

Základy cvičení ve fitness

Mgr. Jiří Kalina a MUDr. Jáchym Wiesner

Aktivace HSSP – CORE

Mgr. Jiří Kalina

Pánevní dno

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení v těhotenství

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení po poroduí

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení na břišní diastázu

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.