Zdravá záda – bederní páteř

Pro všechny z Vás, které trápí bolesti dolních zad je určen náš online kurz. Díky našemu výběru těch nejefektivnějších posilovacích a protahovacích cviků lze rychle a jednoduše kompenzovat přetížení, které vzniká především ze sedavého zaměstnání. Nečekejte desítky cviků, které potom stejně neodcvičíte a ani nejsou dostatečně efektivní. Toto je opravdu jen to nejlepší a NEJEFEKTIVNĚJŠÍ rehabilitační cvičení. Pokud dodržíte doporučení a zacvičíte tuto sestavu alespoň jednou za den, odměna v podobě zdravé a nebolavé krční páteře Vás nemine. Program pro Vás připravili zkušení specialisté s prokazatelnou praxí v oboru, nikoliv samozvaní „odborníci“.

„Zacvičte si každodenní rutinu a dejte bolestem bederní páteře sbohem!“

Co Vás v kurzu čeká

Popis kurzu

Viděli jsme za svoji praxi bohužel hodně zmatených klientů, kteří často absolvovali několik rehabilitací, avšak doporučené cvičební programy jim nedávaly smysl. Terapeuté mnohdy zbytečně vymýšlí desítky náročných cviků, které si klient nemá šanci zapamatovat. Po 15 letech praxe v rehabilitaci můžeme s klidným svědomím říct, že síla je v jednoduchosti. Z tohoto důvodu autor do kurzu zařadil pouze 15 cviků, které jsou prověřené desítkami let a v boji proti bolestem beder mimořádně efektivní.

„15 cviků pro zdraví bederní páteře, které Vám změní život k lepšímu“

Lektor

Mgr. Jiří Kalina

Tento kurz pro Vás připravil specialista, který se rehabilitaci věnuje více než 15 let, přičemž již 10 let aktivně přednáší na akreditovaných kurzech pro fyzioterapeuty a sportovní trenéry. V rámci vlastního vzdělávání má lektor na kontě celkově více než 40 odborných kurzů od předních kapacit v oblasti rehabilitace a sportovního tréninku. Lektor je také certifikovaným specialistou DNS dle prof. Koláře a v rámci tohoto kurzu předkládá výběr těch nejefektivnějších protahovacích a posilovacích cviků.

Rádi vám nabídneme také naše další online kurzy

Zdravá krční páteř

Mgr. Jiří Kalina

Zdravá záda – bedra

Mgr. Jiří Kalina

Základy cvičení ve fitness

Mgr. Jiří Kalina a MUDr. Jáchym Wiesner

Aktivace HSSP – CORE

Mgr. Jiří Kalina

Pánevní dno

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení v těhotenství

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení po poroduí

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení na břišní diastázu

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.