Aktivace HSSP – CORE

Odborný videokurz, který je vhodný pro všechny fyzioterapeuty, sportovní trenéry, ale i samotné profesionální sportovce a další cvičence. Tento kurz je také ideální pro všechny, které trápí bolesti zad. Ačkoliv problematika posilování středu těla je v rehabilitaci a sportu rozvíjena od 90. let, objevuje se v ní dodnes řada dezinformací. V rámci tohoto kurzu vše uvedeme na pravou míru, získáte cenné rady a tipy jakým způsobem postupovat při terapii HSSP. Tento kurz je pro Vás připraven od zkušeného specialisty, který se problematice věnuje již více než 15 let.

„Přestaňte ve cvičení CORE používat vzpory na předloktích, kterými si nevědomky ubližujete a přejděte na nový, skutečně efektivní, zásobník cviků!“

Co Vás v kurzu čeká

Popis kurzu

Správná aktivace HSSP by měla být základem rehabilitace i veškerých sportovních aktivit. O to smutnější je fakt, že je tato problematika ze strany veřejnosti chápána především jako cvičení prkna (planku) neboli vzporu na předloktích. Lektor tohoto kurzu čerpá a postupuje především dle metodiky prof. Koláře a McGilla, které dlouhodobě studuje, ale i mnoha dalších autorů. Dle tohoto kurzu se naučíte aktivovat v základních polohách vleže na zádech, na břiše, na čtyřech, ukážeme si i tolik oblíbený vzpor na předloktích. Součástí kurzu jsou i modifikace ve zmíněných polohách. V rámci několika jednoduchých cviků si ukážeme i rychlý způsob diagnostiky HSSP. Celkem Vás čeká výběr více než 20 efektivních cviků od začátečníků po pokročilé a popis jejich specifického využití. Tento kurz je svým rozsahem obsáhlejší než celodenní živé školení.

Lektor

Mgr. Jiří Kalina

Tento kurz pro Vás připravil specialista, který se problematice terapie HSSP věnuje více než 15 let, přičemž již 10 let aktivně přednáší na akreditovaných kurzech pro fyzioterapeuty a sportovní trenéry. V rámci vlastního vzdělávání má lektor na kontě celkově více než 40 odborných kurzů a přes 20 kurzů v souvislosti s touto problematikou od předních kapacit v oblasti rehabilitace páteře a sportovního tréninku. Lektor je také certifikovaným specialistou DNS dle prof. Koláře a v rámci tohoto kurzu předkládá výběr těch nejefektivnějších posilovacích cviků, se kterým si vystačíte ať už u drtivé většiny Vašich klientů nebo ve svém vlastním tréninku.

Rádi vám nabídneme také naše další online kurzy

Zdravá krční páteř

Mgr. Jiří Kalina

Zdravá záda – bedra

Mgr. Jiří Kalina

Základy cvičení ve fitness

Mgr. Jiří Kalina a MUDr. Jáchym Wiesner

Aktivace HSSP – CORE

Mgr. Jiří Kalina

Pánevní dno

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení v těhotenství

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení po poroduí

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení na břišní diastázu

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.