Cvičení v těhotenství

Odborný videokurz, který najde využití především u žen, které hledají specializované cvičení na svaly pánevního dna, aby podpořili otěhotnění. Kurz bude dobře sloužit k doplnění vzdělání i fyzioterapeutům, trenérům i dalším profesionálům z oblasti rehabilitace, kteří aktivně pracují se ženami. Teoretickou přednášku a detailní popis cviků připravila specialistka s více než 15 letou praxí v oboru.

„Nenechte se opít rohlíkem a věřte skutečným odborníkům, nikoliv samozvaným „specialistům“!“

Co Vás v kurzu čeká

Popis kurzu

Pro správnou aktivaci pánevního dna je prioritní pochopení jeho funkce. Autorka kurzu předkládá komplexní terapeutické řešení formou specializovaných cviků k pozitivnímu ovlivnění disfunkce svalů pánevního dna, které můžou mít za následek inkontinenci, bolesti beder a mají spojitost s funkční ženskou sterilitou. Správnou aktivací pánevního dna tedy můžeme podpořit otěhotnění. Kurz začíná teoretickou přednáškou, na kterou navazuje detailní popis více než dvaceti uvolňovacích a posilovacích terapeutických cviků. Celý kurz vydá s přehledem na celodenní živé školení. Výhodou je především to, že vysvětlení techniky jednotlivých cviků si můžete pouštět neustále znovu a znovu, dokud daný cvik nepochopíte.

„Celý kurz obsahuje detailní popis více než 20 specializovaných cviků, díky kterým podpoříte správnou funkci svalů pánevního dna. Neslibujeme zázraky na počkání, ale při pravidelném cvičení se můžou dít divy!“

Lektoři

Mgr. Kateřina Winterová
Tento kurz je připraven od specialistky s více než 15 letou praxí v oblasti rehabilitace, která aktivně přednáší na akreditovaných kurzech pro fyzioterapeuty a sportovní trenéry. Kateřina se v problematice cvičení pro ženy se neustále vzdělává a sama je dvojnásobnou maminkou.

Mgr. Jiří Kalina
Rekondiční specialista a hlavní lektor akreditovaných vzdělávacích kurzů pro sportovní trenéry a fyzioterapeuty. Více než 10 let odborné praxe, absolvent více než 30 odborných kurzů pod vedením nejuznávanějších expertů v oboru.
Certifikovaný specialista DNS – Dynamické neuromuskulární stabilizace dle prof. Koláře.

Rádi vám nabídneme také naše další online kurzy

Zdravá krční páteř

Mgr. Jiří Kalina

Zdravá záda – bedra

Mgr. Jiří Kalina

Základy cvičení ve fitness

Mgr. Jiří Kalina a MUDr. Jáchym Wiesner

Aktivace HSSP – CORE

Mgr. Jiří Kalina

Pánevní dno

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení v těhotenství

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení po poroduí

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení na břišní diastázu

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.