Cvičení v těhotenství

Těhotenství je jedno z nejvýznamnějších, ale také nejnáročnějších období v životě každé ženy a přináší s sebou hodně změn na úrovni psychické i fyzické. Náš odborný videokurz poskytuje návod pro nastávající maminky, ale i odborníky pracující s ženami v těhotenství (fyzioterapeuté, zdravotní sestry, trenéři a cvičitelé), jakým způsobem podpořit pohybový aparát v tomto náročném období. Zkušená specialistka s prokazatelnou praxí v oboru (nikoliv samozvaný „odborník“) Vás provede krok za krokem nejdříve teoretickou přednáškou a poté detailním vysvětlením specializovaných terapeutických cviků pro budoucí maminky. Obsah tohoto kurzu s přehledem vydá za celodenní živé školení.

„Nenechte se opít rohlíkem a věřte skutečným odborníkům, nikoliv samozvaným „specialistům“!“

Co Vás v kurzu čeká

Popis kurzu

Nastávající maminky jsou specifickou skupinou, na kterou je třeba brát při doporučování jednotlivých cviků velký zřetel. V současné době dostupných „zaručených“ videonávodů všude na internetu se bohužel často můžeme setkat s mnoha dezinformacemi. Autorka tohoto kurzu předkládá komplexní řešení přípravy na porod formou specializovaných terapeutických cviků. Celá praktická část tohoto kurzu je rozdělena. V první části Vás čekají uvolňovací polohy (automobilizace hrudní páteře, SI skloubení a beder), které respektují postupné rozvolňování vaziva a podporují celkovou relaxaci. V druhé části poté terapeutka doplňuje několik posilovacích cviků, které Vám pomohou dostat se zpět do formy po porodu mnohem rychleji. Jako bonus v celém souboru cviků najdete i vyloženě úlevové polohy, díky kterým se celé období těhotenství stane opravdu radostným.

„Celý kurz obsahuje detailní popis více než 20 specializovaných cviků, díky kterým pro Vás bude období těhotenství skutečně radostné!“

Lektoři

Mgr. Kateřina Winterová
Tento kurz je připraven od specialistky s více než 15 letou praxí v oblasti rehabilitace, která aktivně přednáší na akreditovaných kurzech pro fyzioterapeuty a sportovní trenéry. Kateřina se v problematice cvičení pro ženy se neustále vzdělává a sama je dvojnásobnou maminkou.

Mgr. Jiří Kalina
Rekondiční specialista a hlavní lektor akreditovaných vzdělávacích kurzů pro sportovní trenéry a fyzioterapeuty. Více než 10 let odborné praxe, absolvent více než 30 odborných kurzů pod vedením nejuznávanějších expertů v oboru.
Certifikovaný specialista DNS – Dynamické neuromuskulární stabilizace dle prof. Koláře.

Rádi vám nabídneme také naše další online kurzy

Zdravá krční páteř

Mgr. Jiří Kalina

Zdravá záda – bedra

Mgr. Jiří Kalina

Základy cvičení ve fitness

Mgr. Jiří Kalina a MUDr. Jáchym Wiesner

Aktivace HSSP – CORE

Mgr. Jiří Kalina

Pánevní dno

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení v těhotenství

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení po poroduí

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení na břišní diastázu

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.