Cvičení po porodu

Období po porodu bývá pro maminky velkou výzvou pro návrat zpět do původní formy. Pokud po porodu přetrvává vypouklé břicho, bolestivost beder nebo rozestup břišních svalů – diastáza, potom je náš videokurz určen přímo Vám. Tento odborný videokurz se také skvěle hodí pro fyzioterapeuty, zdravotní sestry, trenéry, cvičitele a další odborníky, kteří pracují se ženami. Zkušená specialistka s prokazatelnou praxí v oboru, (nikoliv samozvaný „odborník“), Vás provede krok za krokem nejdříve teoretickou přednáškou a poté detailním vysvětlením specializovaných terapeutických cviků pro čerstvé maminky. Obsah kurzu s přehledem vydá za celodenní živé školení.

„Přestaňte posilovat břicho a CORE klasickou formou, kterou znáte z fitness center! “

Co Vás v kurzu čeká

„Zkracovačky a planky jsou zásadně špatně! Aplikujte nový zásobník cviků a budou se dít divy!“

Popis kurzu

Čerstvé maminky jsou specifickou skupinou, na kterou je třeba při doporučení cvičení brát velký zřetel. V současné době dostupných „zaručených“ videonávodů všude na internetu se bohužel často můžeme setkat s mnoha dezinformacemi. Autorka tohoto kurzu předkládá komplexní řešení jak se vrátit zpět do formy za pomoci specializovaných terapeutických cviků. Celá praktická část tohoto kurzu je rozdělena na tři části. V první části Vás čekají uvolňovací polohy, druhá část se poté zaměřuje na aktivaci Hlubokého stabilizačního systému páteře (HSSP) a ve třetí části naleznete specializované posilovací cviky, které Vám pomohou řešit břišní diastázu. Detailní popis jednotlivých cviků zajistí, abyste je prováděli technicky správně a umožní Vám dostat se zpět do formy co nejrychleji.

„Nenechte se opít rohlíkem a věřte skutečným odborníkům, nikoliv samozvaným „specialistům“!! “

Celý kurz obsahuje detailní popis více než 30 specializovaných cviků, díky kterým můžete eliminovat bolest zad, vypouklé břicho a diastázu!

Lektoři

Mgr. Kateřina Winterová
Tento kurz je připraven od specialistky s více než 15 letou praxí v oblasti rehabilitace, která aktivně přednáší na akreditovaných kurzech pro fyzioterapeuty a sportovní trenéry. Kateřina se v problematice cvičení pro ženy se neustále vzdělává a sama je dvojnásobnou maminkou.

Mgr. Jiří Kalina
Rekondiční specialista a hlavní lektor akreditovaných vzdělávacích kurzů pro sportovní trenéry a fyzioterapeuty. Více než 10 let odborné praxe, absolvent více než 30 odborných kurzů pod vedením nejuznávanějších expertů v oboru.
Certifikovaný specialista DNS – Dynamické neuromuskulární stabilizace dle prof. Koláře.

Rádi vám nabídneme také naše další online kurzy

Zdravá krční páteř

Mgr. Jiří Kalina

Zdravá záda – bedra

Mgr. Jiří Kalina

Základy cvičení ve fitness

Mgr. Jiří Kalina a MUDr. Jáchym Wiesner

Aktivace HSSP – CORE

Mgr. Jiří Kalina

Pánevní dno

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení v těhotenství

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení po poroduí

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Cvičení na břišní diastázu

Mgr. Jiří Kalina
Mgr. Kateřina Winterová

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.