Online konzultace

Osobní setkání je vždy nejlepší a mělo by být první volbou. Někdy jej však situace nedovolí a v tu chvíli Vám můžeme pomoci i na dálku. Pokud to k nám tedy máte přes celou republiku nebo prostě z nějakého důvodu osobní setkání není možné, připravili jsme pro Vás konzultace online.

Jak konzultace probíhá

Zavoláme si v předem domluveném termínu jednoduše přes Skype a náš specialista Vás postupně, krok za krokem, provede potřebnými cviky a doporučí úlevové polohy. V rámci konzultace je samozřejmě možné se na cokoliv zeptat a konzultovat nejen cvičení, ale např. i doporučení týkající se pohybové aktivity. Díky moderní technice jsme schopni Vám pomoci tímto způsobem.

A bude to takto fungovat?

Není důvod k tomu, aby to nefungovalo. Jak bylo zmíněno výše, osobní setkání videohovor nenahradí už jen vzhledem k tomu, že terapeut nemůže provést manuální terapii. Nápravná cvičení však lze doporučit i takto na dálku v dobré kvalitě. Diagnostikovat můžeme samozřejmě pouze pohledově, ale ve většině případů je tento způsob k nastavení specializovaných cviků dostatečný.

Naši spokojení klienti

MUDr. Jáchym Wiesner

dvojnásobný mistr světa v kickboxu

Panu Kalinovi jsem vděčný za to, že mi pomohl zlepšit techniku cvičení ve fitness, což jsem zužitkoval ve vrcholovém sportu. Co ale oceňuji nejvíce, jsou specializovaná cvičení na hluboký stabilizační systém páteře, která skvěle fungují k navýšení sportovní výkonnosti i proti bolesti zad. Bez těchto cviků bych na službách ve špitálu mohl jen těžko existovat. Pan Kalina má svůj vlastní přístup a jednoduše ví, co dělá.

Robin Holub

reprezentant ČR ve Freeski

Absolvoval jsem pod vedením pana Kaliny několik individuálních konzultací k technice cvičení ve fitness. Při něm jsme kladli důraz především na nastavení správných poloh při cvičení a zapojení Hlubokého stabilizačního systému. Za předané informace jsem velmi vděčný. Pomohly mi při sportovní přípravě a dál je využívám při tréninku mých svěřenců.

Pavla Kristelová

asistentka jednatele

Již před lety mě díky sedavé práci začaly zlobit bolesti krční páteře. Prošla jsem jsem několik rehabilitací, bohužel bez výsledku. Na doporučení kamarádky jsem proto zkusila využít služby Movement medical a rozhodně nelituji. Jak přímo pan Kalina, tak jeho tým specialistů rozhodně vědí, co dělají. Nepřešel ani měsíc, bolesti vymizely a mohli jsme rehabilitační program změnit na kondiční.

Vedoucí specialista:
Mgr. Jiří Kalina

• Fyzio&sport konzultant, specialista na pohybovou terapii a zakladatel projektu Movement medical.

• Specializace: pohybová terapie, aktivace CORE, prevence zranění vznikajících z nadužívání pohybového systému.

• Více než 10 let přednáškové činnosti pro fyzioterapeuty a sportovní trenéry na vlastních akreditovaných kurzech.

• Certifikovaný specialista DNS dle prof. Koláře. • Má na svém kontě více než 30 kurzů vlastního vzdělávání a přes 12 let odborné praxe.

Rádi Vám nabídneme také naše vzdělávací kurzy

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.