Supervize pro odborníky

Někdy je nutné se nad problémem zamyslet v širších souvislostech. Další úhel pohledu a součinnost poté může přinést cílený výsledek. Profesionálům v oblasti pohybové medicíny či sportovního tréninku nabízíme možnost expertní analýzy Vašeho klienta. Supervize jsou prováděny předními kapacitami ČR v jejich oborech. Přiveďte si jednoduše pacienta / klienta a společně budeme směřovat naši snahu k vyřešení problému.

Jak supervize probíhá

V první řadě budeme potřebovat co nejvíce informací o pacientovi / klientovi, kterého chcete konzultovat. Pokud jsou k dispozici cílená vyšetření, pošlete nám je předem nebo přineste s sebou. V dohodnutém termínu si přivedete pacienta / klienta, na kterého se společně podíváme a posoudíme stav věcí. Náš expert poté doporučí příslušné kroky, jak dále postupovat. Tato služba je připravena pro lékaře, fyzioterapeuty, sportovní a fitness trenéry.

Konzultovat Vaše pacienty a klienty jsou pro Vás připraveni

profil-Petr Marouτek profil

Mgr. Petr Maroušek, PT, CTI

Nejuznávanější expert ČR v oblasti kineziotapingu

Expert na pohybovou medicínu, o kterém mnoho lidí tvrdí, že je skutečný „Dr. House“. Petr se oboru věnuje již přes 20 let. Působil jako konzultant na řadě prestižních klinických pracovišť, pro která i v současné době pracuje externě na národní i mezinárodní úrovni. Často poskytuje expertní analýzy stavu pacienta na vyžádání lékařů z oborů léčebné rehabilitace, neurologie, ortopedie či chirurgie. Nemá cenu zde vyjmenovávat jeho vzdělání, vydalo by totiž na několik stran A4. Petr jednoduše umí, a proto je aktuálně považován za jednoho z neuznávanějších fyzioterapeutů v ČR.

profil-iveta2

PhDr. Iveta Pallová, Ph.D.

Přední kapacita ČR na problematiku skoliozy

Přední kapacita a pravděpodobně nejuznávanější specialistka na léčbu idiopatické skoliozy v ČR, které se věnuje již od dob studií na VŠ. Kromě práce s klienty se věnuje také přednáškové činnosti na vlastních akreditovaných kurzech pro lékaře, sportovní trenéry a fyzioterapeuty a to již od roku 2006. Výsledky svojí práce pravidelně prezentuje na národních i mezinárodních konferencích a sama absolvovala více než 40 odborných kurzů. Maximální možné vzdělání v oblasti fyzioterapie a více než 20 let odborné praxe jsou zárukou, že co se týká skoliozy, rozhodně jste u Ivety na správném místě.

profil-Jiri Kalina

Mgr. Jiří Kalina

Fyzio&sport konzultant, specialista na pohybovou terapii a zakladatel projektu Movement medical

Doménou Jiřího je převážně oblast pohybové terapie a prevence zranění vznikajících z nadužívání pohybového systému. Do detailu se věnuje hlavně problematice správného zapojení trupové stabilizace – aktivace HSSP do prostředí fitness a sportu i každodenních činností. Kromě práce s klienty se od roku 2012 také specializuje na přednáškovou činnost pro fyzioterapeuty a sportovní trenéry na vlastních akreditovaných kurzech. Má na svém kontě více než 30 kurzů vlastního vzdělávání a přes 12 let odborné praxe.

Lenka profil úprava1

MUDr. Lenka Misiaczková, CSc.

Odborná záštita celého projektu

Těžko hledat více pozitivního člověka, který s naprosto výjimečnou empatií již více než 40 let pomáhá svým pacientům. Lenka je specialistkou v oborech léčebné rehabilitace, neurologie a pediatrie. V minulosti působila v nemocnicích Příbram, Na Homolce a FN Motol. V součastné době stále vede svoji soukromou praxi, ve které se soustředí na rehabilitaci dospělých a dětí. Paní doktorka prosazuje vždy komplexní náhled na problém a psychosomatickou léčbu pacienta.

Při řešení Vašich problémů využíváme nejnovější terapeutické postupy

DNS dle prof. Koláře

Diagnostika a terapie trigger points

Aktivace HSSP - CORE

Koordinačně-zátěžová kinezioterapie

Kineziologické tejpování

Manuální terapie a mobilizace

Rádi Vám nabídneme také naše vzdělávací kurzy

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.