Fyziokurz zdravá záda

Bolest zad se stala epidemií 21. Století. Neustálé sezení za počítačem či v autě má za následek zhoršenou činnost naší páteře i dalších kloubů. Náš specializovaný rehabilitační program formou online kurzu je určen všem, koho trápí bolest zad ať už v krční, hrudní či bederní oblasti.

Co Vás v kurzu čeká

Popis kurzu

Na základě mnohaletých zkušeností jsme pro Vás vytvořili výběr těch nejefektivnějších kompenzačních cvičení, která Vám přinesou úlevu od bolesti. Naučíte se s námi aktivovat vybrané oslabené svalové skupiny a ty přetížené naopak protáhnout. Součástí jsou také základní cviky na aktivaci Hlubokého stabilizačního systému páteře, tzv. CORE trénink. Cviky Vám budou vysvětlovat ti nejlepší experti, kteří již dlouhé roky přednášejí na akreditovaných kurzech pro sportovní trenéry a fyzioterapeuty. Mají tak s problematikou rehabilitace mnohaleté zkušenosti a jejich rukama prošly již stovky spokojených klientů.

Lektoři

Mgr. Jiří Kalina
Autor kurzu, rekondiční specialista a hlavní lektor akreditovaných vzdělávacích kurzů pro sportovní trenéry a fyzioterapeuty. Více než 10 let odborné praxe, absolvent více než 30 odborných kurzů pod vedením nejuznávanějších expertů v oboru.
Certifikovaný specialista DNS – Dynamické neuromuskulární stabilizace dle prof. Koláře.

MUDr. Jáchym Wiesner
Asistující lektor, fyziotrenér a lékař se specializací na pediatrii. Dvojnásobný mistr světa v kickboxu. Více než 5 let praxe v oboru.

Rádi vám nabídneme také naše další online kurzy

Strečink krční páteře
5 videolekcí

Fyziofitness kurz
34 videolekcí

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.